İngilizce Domain Blogları 2#

İngilizce domain bloglarını tanıtmaya devam ediyoruz. Yazısının ilk kısmına ulaşmak için buraya bakabilirsiniz İngilizce Domain Blogları 1#
yazının devamını okumak için tıklayınız...

DomainPulse

 Domain dünyasınında en son haberleri bulacağınız bloglardan bir diğeride DomainPulse. Daha çok ICANN menşeili haberelere rastladığımız blog nerdeyse her güngüncellenmekte. Blog oldukça sık bir tasarıma sahip olmasının yanında genellikle özgün habeler sunmakta.
Kişisel görüşüm RSS kaynaklarınıza eklenmeye layık bir blog, bakmanızda fayda var.

http://www.domainpulse.com

Fka200

Fanatik bir DigitalPoint üyesi olan fka200 [Sammy Ashouri] tarafından yayınlanan blog oldukça geniş bir yelpaze içinden haberler sunmakta. Ana konusu olan alan adı haberlerinin yanında teknoloji ve reklam dünyasından haberler görmekte mümkün. Sammy sektörde son zamanlarda satılan dalan adları hakkındada damininde bazı zamanlar yazı yazmakta. Sıkı bir digitalpoint üyesi olmasından dolayı olacak blogunda diğer bloglarda göremeyeceğiniz haberelere rastlamanız mümkün.  Kalitesiyle RSS kaynaklarınıza girmeyi hakeden bir blog. Son olarak kendi sitesine eklediği çalışma ortamının resmini eklemeden geçmek olmazdı sanırım Sammy hakkında daha net bir fikir elde etmeniz sağlayacaktır :).


http://www.fka200.com

Elliot's Blog

Bir New York Universitsi mezunu olan Elliot J. Silver'in alan adı alanındaki kendi bilgilerini ve domain sektöründen haberleri aktarmak için kurduğu blog bu yazı için inceleyeceğimiz son kişisel blog olacak. Akademisyen ve yatarımcı gözüyle yazdığı özgün yazılar, Ellit'un bloguna ayrı bir heyecan vermekte.
Faaliyetlerine [Top Notch Domains] adı altında devam ettiren Elliot ilerleyen zamanlarda bir başarı hikayesine imza atacak gibi gözüküyor, blogunu sık sık ziyaret bu süreci beraber gözleyebilirsiniz. RSS listeniz içinde bulunmaz bir kaynak.

http://www.elliotsblog.com

 

Yorum ekle

Loading