YAPAY ZEKA İLE PROFESYONEL GÖRSEL TASARIMI

Fiziksel Eğitim

TANITIM


Yapay zeka, tasarım alanında her geçen gün hayatımızın daha çok içine giriyor. Konu artık popüler araçlarla gerçek üstü ya da gerçeğe yakın fotoğraflar oluşturmanın çok daha ötesine geçmiş durumda. Reklam görsellerinin oluşturulmasından takı tasarımına, mimari çizimlerden üç boyutlu model oluşturmaya kadar hemen her alanda giderek artan bir şekilde yapay zeka örneklerine rastlıyoruz. Yakın gelecekte yapay zeka dahil olmadan tasarım yapabilmek nerdeyse mümkün olmayacak. Bu eğitimle birlikte bugünden başlayarak tasarım işlerinize yapay zekayı çalışmalarınıza profesyonel biçimde nasıl dahil edebileceğinizi sizlere örneklerle aktarmaya çalışacağız.

Profesyonel araçları birlikte kullanmayı öğreneceğiz, takıldığınız her noktada eğitmene soru sorup yardım alabileceksiniz. İlgili araçların bir kısmında adınıza ücretsiz krediler tanımlanacak ve ekstra ödeme yapmadan servislerin bir kısmına ulaşabileceksiniz. Bizim tarafımızdan geliştirilen betik uygulamalar sayesinde kurulumlar otomatik olarak yapılacak.

Bu kurs ile hem işlerinizi daha üst noktaya taşıyacak hem de yeni iş alanlarına yönelme imkanı kazanacaksınız. Yapay zeka olmadan yapmanın haftalar alacağı tasarımları birkaç saat içinde yapmayı öğrenecek, yine birkaç dakika içinde onlarca örnek çalışma yapabileceksiniz.


Neler Kazanacaksınız?


 • Basit aylık servisleri kullanmanın yanında size ait bilgisayarlarda profesyonel yapay zeka araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Reklam, ürün tasarımı, karakter tasarımı, moda, 3d modelleme, iç mimari, peyzaj tasarımı gibi konularda örnek çalışmalar yapabileceksiniz.
 • Konulara özel hazırlanmış (mimari, moda, oyun v.s.) yapay zeka modellerini kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Kendi model ve stillerinizle yapay zekayı eğitebileceksiniz.
 • Başkalarının stillerini kendi tasarımlarınızda kullanmayı öğreneceksiniz.
 • Hazırladığınız görseller üzerinde değişiklikler yapmayı öğreneceksiniz.
 • Minimum kalite kaybıyla görsellerinizi nasıl büyütebileceğiniz toplu şekilde arkaplan temizleme ve filtre uygulama işlemleri yapmayı öğreneceksiniz.
 • Profesyonel reklam görselleri hazırlayabileceksiniz.
 • Çizimlerinizi karakterlere dönüştürebilecek, yine sketchlerinizden final tasarımlar oluşturabileceksiniz.
 • Hukuksal mevzuat hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Yapay zeka tarihçesini ve gelecek tahminlerini öğreneceksiniz.

Kimler için?

Tasarımcılar


Hali hazırda bireysel olarak ya da şirketler için çalışan tasarım uzmanları.

Girişimciler


Yapay zekanın sunduğu fırsatları yakından görmek isteyen, yeni iş fikirleri arayan girişimciler.

Sanatçılar


Eserlerini daha üst kaliteye taşımak isteyen, daha verimli olarak çalışmaların sayısını arttırmak isteyen sanatçılar.


DERSLER


Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.