Ahmet Oğuz Koca

Sosyal olaylar.

Raspberry Pi 3 hediyesi kazanan arkadaşlar

Selamlar Twitter'dan bu tweetle hediye edeceğimi söylediğim 8MP kameralı Raspberry PI 3'e dair açıklama;

Arkadaşlar öncelikle hepinize hem eğitim hayatınızda hem kariyerinizde başarılar dilerim. Konu üzerine kafa yoruyor olmanız bile çok güzel.

Attığım tweete açıkça bu kadar talep geleceğini düşünmüyordum 40 kadar başvuru oldu. Bir çok arkadaşın gerçekten Raspberry PI 3 ile güzel projeler yapabileceğine ikna oldum. Yine bir çok arkadaş kendilerinden daha çok ihtiyacı olan birileri varsa ona vermemi istedi. İnanın bu beni çok duygulandırdı. Cihazları alacak arkadaşlardan bu nedenle özel bir isteğim olacak o da; “bu cihazların inanın manevi ücreti maddi ücretinden kat ve kat fazla”. Lütfen talep ettiğiniz projeleri canhıraş olarak yapın ve başarıya ulaşmaya çalışın. Başaramayacak olursanız da kullanabilecek başka kişilere aynı şartlarda verin. Zira bir çok kişinin hakkı olacak.


1 tek cihaz olduğu içinde sizlere karşı kendimi mahçup hissettim ve bugün başka yerlerden destek isteyerek cihaz sayısını 5’e çıkarabildim ancak diğer dördünde kamera bulunmuyor. Yarın inşallah iki kameralı daha gelebilir öyle olursa iki arkadaşa daha verebileceğiz. Onları ayrıca duyuracağım inşallah.


Kameralı raspberry pi=> https://twitter.com/Corcemmii


1. Raspberry Pi 3 => https://twitter.com/_rwxrwxrwx_

2. Raspberry Pi 3 => https://twitter.com/Srhtysn01

3. Raspberry Pi 3 => https://twitter.com/atakandemrtas
4. Raspberry Pi 3 => https://twitter.com/fadogan